Praca:

  • Poniedziałek, 06.12.2021

    Marcin Lampart i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Spółka partnerska poszukuje: radcę prawnego/adwokata

    Zakres obowiązków:

    • uczestnictwo w spotkaniach, konferencjach z klientami, rozprawach
    • sporządzanie pism procesowych
    • sporządzanie umów, regulaminów, procedur
    • doradztwo prawne oraz sporządzenia opinii
    • szukanie optymalnych rozwiązań prawnych dla klientów

    Wymagania:

    • posiadanie tytułu zawodowego radcy prawnego lub adwokata,
    • odpowiedzialność, staranność działania, samodzielność działania, kultura osobista,
    • doświadczenie w obsłudze pakietu MS Office, programu LEX, Kleos,
    • dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w jednej z wymienionych dziedzin prawa: prawo gospodarcze i handlowe, prawo zamówień publicznych, prawo budowlane i nieruchomości, prawo autorskie, prawo medyczne, prawo pracy,
    • znajomość języka angielskiego prawniczego oraz posiadanie prawa jazdy,

    Oferujemy:

    • współpracę na zasadzie B2B w niepełnym wymiarze czasu pracy
    • niezbędne narzędzia,

    Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@kancelaria-radcow.com

    Kancelaria skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marcin Lampart i Partnerzy kancelarię radców Prawnych Sp.p. moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z artykułem 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1)."

    Informujemy: 1) Administratorem Państwa danych osobowych będzie Marcin Lampart i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Spółka partnerska z siedzibą w Zabrzu, ul. Wolności 448/12, 2) Państwa dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r., 3) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji do czasu jej zakończenia, 4) Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie, w zakresie określonym przez prawo, 5) Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu ds. Ochrony Danych Osobowych, w przypadku stwierdzenia naruszenia przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, 6) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, 7) Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

  • Piątek, 12.11.2021

    Marcin Lampart i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Spółka partnerska poszukuje: aplikanta radcowskiego/prawnika do pracy w Kancelarii w Zabrzu/Gliwicach

    Nasza Kancelaria poszukuje kandydatów/kandydatek chętnych do pracy w Kancelarii zajmującej się obsługą przedsiębiorców mających swoje siedziby na terenie Śląska oraz wpadkowo obsługą osób fizycznych.

    • W zakresie obowiązków poszukiwanego kandydata/kandydatki mieścić się będą typowe czynności jakie wykonywane są w kancelariach prawnych (takie jak przygotowywanie projektów pozwów, pism procesowych, wniosków, umów, opiniowanie dokumentów, przygotowywanie opinii prawnych, analiza orzecznictwa, przygotowywanie i gromadzenie dokumentacji w postępowaniach prowadzonych przez kancelarię, uzyskiwanie informacji o stanie spraw sądowych i pozasądowych prowadzonych przez Kancelarię, wsparcie pracy sekretariatu Kancelarii).

    Wymagania:

    • aplikant aplikacji radcowskiej lub prawnik bez aplikacji,
    • ciekawość i zaangażowanie, pomysłowość w rozwiązywaniu problemów prawnych, proaktywność w działaniu,

    Mile widziane:

    • minimum roczne udokumentowane doświadczenie zawodowe w pracy w kancelarii radców prawnych bądź adwokatów, ewentualnie w pionie prawnym przedsiębiorstw, spółdzielni, innych organizacji bądź w administracji samorządowej lub rządowej,
    • doświadczenie w jednej z wymienionych dziedzin prawa: prawo gospodarcze i handlowe, prawo zamówień publicznych, prawo budowlane i nieruchomości, prawo autorskie, prawo medyczne, prawo pracy,

    Oferujemy:

    • pracę na podstawie umowy o pracę w ambitnym, zgranym zespole obsługującym rozwijających się przedsiębiorców,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • stabilność zatrudnienia po okresie próbnym.

Marcin Lampart i Partnerzy
Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska

ul. Damrota 13/2, 44-100 Gliwice
tel. +48 32 271 57 47
fax/tel. +48 32 271 31 45
e-mail: biuro@kancelaria-radcow.com

KRS 0000004140
NIP: 648-23-74-273